Задати питання
Success request
Дякуємо за Вашу заявку

Залишився лише один крок

Оберіть зручний для вас мессенджер

Зареєструватись на курс
Swift iOS
Задати питання

Відгуки

Уріадкопєлі Альона
Уріадкопєлі Альона

Займаємось в цій школі англійською Майнкрафт, все дуже комфортно і доброзичливо! Вчитель Вікторія профі по роботі з дітками, приємна. Дитина біжить на заняття онлайн і завжди є бажання вчитись! Це головний для нас показник)

Валерія Бернацька
Валерія Бернацька

В Stfalcon Academy син навчається на курсі Англійська в Майнкрафт 6 місяців. Планували займатися 2 рази на тиждень. Після пробного уроку він сказав: "Хочу займатися кожен день. Якщо б такі уроки були по всім шкільним предметам, я би полюбив школу". Спілкування англійською легке, невимушене.  Радує індивідуальний підхід. Викладач знаходить спільну мову з дитиною, поєднує програму і його побажання. Заняття веселі, цікаві, динамічні. Син почав спілкуватися англійськю в повсякденному житті.

Олексій Гнідан
Олексій Гнідан

Мій син Станіслав уже 10 місяців навчається у академії Stfalcon, і вивчає декілька предметів. Він дуже задоволений цими онлайн уроками. З нетерпінням очікує кожен предмет! З улюблених - Англійська в Майнкрафт та Програмування Майнкрафт! Всі викладачі дуже лояльні та індивідуально підходять до навчання. Ми, як батьки, приємно здивовані таким підходом. Радий, що у нашій країні є такий рівень навчання на рідній мові. Бажаю успіхів та розвитку академії!

Світлана Кузь
Світлана Кузь

Донька з академією вже декілька років. Почала з програмування в Майкрафт, потім сама попросила займатися Скретч, а після невеликої паузи зацікавилася Пайтоном. І це наразі єдина позашкільна активність, яку мій підліток не закинув і продовжує займатися. Окрім професійного і захоплюючого підходу до навчання, хочу відзначити людські якості викладачів. З перших днів війни викладачка Лілія безоплатно збирала учнів для спільних занять, щоб зайняти і відволікти дітей. А потім ще декілька місяців періодично організовувала онлайн-зустрічі з донькою не як викладачка, а як старша подруга, яка може вислухати і щось порадити. Це була дуже важлива і дуже цінна підтримка.

Журавльова Ірина
Журавльова Ірина

Мої діти вивчають англійську у цій школі вже більше року, я задоволена результатом і головне мотивацією дітей, оскільки знаю як вчителька я знаю що діти втрачають інтерес дуже швидко. Наш викладач Вікторія має дуже класний підхід до дітей, завжди весела і цікава і має дуже високий рівень англійської

Ксенія Таланкіна
Ксенія Таланкіна

Другий рік вивчаємо англійську у цій школі. Син з нетерпінням чекає на зустрічі з викладачем. Результат просто вражає. Підхід до викладання творчий. Хочемо окремо подякувати нашій викладачці Ірині, яка окрім шкільної програми надає додаткові матеріали та завжди знаходить спільну мову з дитиною. Більш того Ірина змогла побороти дитяче «не хочу, не буду» і досягти «коли наступне заняття?»)))

Тетяна Голуб
Тетяна Голуб

Ми з Академією Stfalcon уже майже 2 роки.
Син (9 років) зацікавився, бо товариш займався його "дивними заняттями програмування на базі Minecraft". З часом товариш війдійшов від занять, а Мишко завершує уже третій модуль начання та почав створювати свій перший тестовий проект-будіництво готелю з терасою та сучасною їдальнею :)
Звісно, дитина ще не усвідомлює усі технічні терміни, але може реалізовувати прості алгоритми та цикли.
Особлива подяка пані Лілії за її еквологічний підхід до активних сучасних дітей.

Маргарита Коляденко
Маргарита Коляденко

Дуже круті курси!
Вже півроку син навчається з Лілею і дуже любить програмування у Майнкрафт.
Дякуємо, що в такі часи ми всеодно маємо змогу навчатися новому!

Надя Дубова
Надя Дубова

Син Сашко, (7.5 років)навчається Скретчу! Дитина в захваті, займається з задоволенням цілу годину. Викладач все пояснює доступно! В сина з першого зайняття почало виходити робити задумане! Будемо й далі займатися

Ігор Петров
Ігор Петров

Мій син займається на курсі Програмування Майнкрафт, ми дуже задоволені! Викладачі справжні професіонали, дуже хороша організація процесу, достпні ціни.

Марина Закревська
Марина Закревська

Син пройшов курс Майнкрафт, усі залишилися задоволеними:)

На фінальному занятті я покаталася і на водних гірках, і на американських гірках (які побудував мій син), і дорогу будувала, і діаманти агентом збирала.

Дякую викладачу, пан Олег, за уважність до дітей і за цікаві уроки. Пам’ятаю, після одного з занять мій син із захопленням розказував, що у забігах по ТНТ викладач ні разу не був першим:)))

Дякую!!!

Наталья Гасанова
Наталья Гасанова

Чудове враження від Академії. Мій син займається майнкрафтом вже близько року. Чекає занять з нетерпінням. Гнучкий графік, завжди йдуть назустріч. Гарне порозуміння із вчителем

Олена Осіпова
Олена Осіпова

Дитина вчиться в ІТ Академії вже рік і дуже задоволена курсами з Майнкрафт. Зараз вже перейшов на програмування за допомогою Python. Це ті заняття, які він не пропускає. А так зацікавити підлітка - це особливе вміння. Дуже дякую Академії